Modrý LCD displej s podsvícením bílou LED a řízen přes I2C - velice vhodný pro jednoduché projekty s malými nároky na zobrazování informací.


171 Kč (6.8 €) vč. DPH
Rychlý nákup
 
Externí sklad 30 ks
Expedujeme do: 3 - 5 dnů
 
EAN: 8595193507884
Kód: EMGM775-073
 
Poštovné při platbě předem: od 50 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 79 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Modrý LCD displej s podsvícením bílou LED a řízen přes I2C - velice vhodný pro jednoduché projekty s malými nároky na zobrazování informací.
Velkou výhodou je řízení přes I2C sběrnici, potřebujete tedy vyčlenit pouze 2 datové piny pro komunikaci s displejem! Celkově je displej s Arduinem propojen pomocí 4 pinů - +5V, GND, SDA (pin A4) a SCL (pin A5).Podsvětlení LED lze vypnout vytažením jumperu (některé moduly tuto propojku neobsahují)Adresu lze nastavit pomocí adresního můstku rozpojením nebo zkratováním pájecích plošek.
Z výroby je adresa nastavena dle čipu na 0x27 nebo 0x3F.Adresu modifikujte ve sctachi v přiložené dokumetaci.Kontrast je nastavitlný trimremUpozornění.
Výrobek není hotovým zařízením, je to pouze komponenta.


Fotogalerie
Modrý LCD displej s podsvícením bílou LED a řízen přes I2C - velice vhodný pro jednoduché projekty s malými nároky na zobrazování informací. Modrý LCD displej s podsvícením bílou LED a řízen přes I2C - velice vhodný pro jednoduché projekty s malými nároky na zobrazování informací.
 
Modrý LCD displej s podsvícením bílou LED a řízen přes I2C - velice vhodný pro jednoduché projekty s malými nároky na zobrazování informací.
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby
Vyberte prosím pobočku pošty, na které si chcete zboží vyzvednout.

Objednávané zboží
Množství Název zboží Cena
Modrý LCD displej s podsvícením bílou LED a řízen přes I2C - velice vhodný pro jednoduché projekty s malými nároky na zobrazování informací. 171 Kč
Cena dopravy a platby: 0 Kč
Celková cena zboží a dopravy s DPH: 171 Kč